فیزیوتراپی طرف قرارداد با بیمه رازی

فیزیوتراپی طرف قرارداد با بیمه رازی در کلینیک شفامهر در تهران با پیشرفته ترین متد و رضایت بی نظیر بیماران برای بیماران تحت پوشش این بیمه انجام می‌شود.

هزینه خدمات فیزیوتراپی برای بسیاری از بیماران سنگین است. این امر باعث بی توجهی بیماران به درمان و در نتیجه آسیب های جدی در آینده می‌شود. کلینیک شفامهر واقع در ونک تهران با بیمه های درمانی بسیاری برای حل این مشکل قرارداد دارد که یکی از آنها بیمه رازی است.

خدمات فیزیوتراپی با بیمه رازی

خدمات فیزیوتراپی با بیمه رازی در کلینیک شفامهر شامل : فیزیوتراپی گردن ، درمان آتروز گردن ، فزیوتراپی کمر و درد سیاتیک ، فیزیوتراپی فلج صورت و بلز ، مرقبت های پس از عمل و توان بخشی ، فیزیوتراپی در منز ، آب درمانی ، برنامه اختصاصی ورزشی برای بهبود عملکرد مفاصل و … همه برای بیماران تحت پوشش این بیمه انجام می‌شود.

فیزیوتراپی گردن با بیمه رازی

گردن درد می‌تواند علت های بسیاری داشته باشد. عادت های بد نشستن ، استفاده مداوم از لپتاپ ، وضعیت نا مناسب سر هنگام استفاده از گوشی و … می‌تواند باعث آرتوروز گردن ، آسیب به دیسک گردن . گرقتگی و … شود. بیمارانی که از این مشکلات رنج می‌برند و تحت پوشش بیمه رازی هستند ، می‌تواند با مراجعه به کلینیک شفامهر این مشکلات را به سادگی حل کنند.

فیزیوتراپی کمر با بیمه رازی

فیزیوتراپی کمر از آنجا که مشکلات کمر به خصوص در بین ورزشکاران و همچنین سالمندان یک امر رایج است. کلینیک فیزیوتراپی شفامهر تحت قرارداد با بیمه رازی تمامی خدمات درمان کمر را برای بیماران تحت پوشش این بیمه انجام می‌دهد.

فیزیوتراپی فلج صورت با بیمه رازی

فلج صورت یا بلز یک بیماری ناخوشایند است که می‌تواند همه گروه های سنی را درگیر کند. کلینیک شفامهر خدمات الکتروتراپی ، ماساژ ، تمرینات تقویتی عضلات و … را برای درمان فلج بلز را برای بیماران طرف قرارداد با بیمه رازی انجام می‌دهد.

رضایت بیماران

رضایت مراجعین استفاده از این خدمات با اینکه از درمان نا امید شده بودند افتخاری است که ما در کلینیک شفامهر بسیار به آن مفتخریم.

درمان زانو با بیمه رازی

درمان مینیسک زانو، آرتوروز زانو ، توان بخشی زانو بعد از عمل و … با فیزیوتراپی شامل الکتروتراپی ، آب درمانی زانو ، حرکات اصلاحی زانو با بیمه رازی برای بیماران در کلینیک شفامهر انجام می‌شود.

فیزیوتراپی-در-منزل-بیمه-رازی

فیزیوتراپی طرف قرار داد با بیمه رازی در تهران

کلینیک شفامهر واقع در تهران ، میدان ونک ، خیابان حقانی ، طرف قرارداد با بیمه رازی کلیه خدمات درمانی را برای بیماران تحت پوشش این بیمه انجام می‌دهد.

کاربردهای فیزیوتراپی

فیزیوتراپی برای درمان طیف گسترده‌ای از مشکلات، از جمله موارد زیر استفاده می‌شود:

  • آسیب‌های اسکلتی عضلانی: فیزیوتراپی برای کمک به بهبود آسیب‌های اسکلتی عضلانی مانند پیچ خوردگی، کشیدگی، شکستگی و پارگی عضلانی استفاده می‌شود.
  • بیماری‌های مزمن: فیزیوتراپی می‌تواند به بهبود عملکرد حرکتی و کاهش درد در افراد مبتلا به بیماری‌های مزمن مانند آرتروز، روماتیسم و ام اس کمک کند.
  • اختلالات حرکتی: فیزیوتراپی می‌تواند به بهبود عملکرد حرکتی در افراد مبتلا به اختلالات حرکتی مانند فلج مغزی، سکته مغزی و آسیب نخاعی کمک کند.

نقش فیزیوتراپی در دوران پس از عمل

فیزیوتراپی نقش مهمی در دوران پس از عمل ایفا می‌کند. فیزیوتراپیست‌ها می‌توانند به بیماران کمک کنند تا قدرت، دامنه حرکت و عملکرد حرکتی خود را پس از جراحی بازیابی کنند. خدمات فیزیوتراپی برای بیماران پس از عمل که تحت پوشش بیمه رازی هستند، در کلینیک شفامهر انجام می‌شود.

نقش فیزیوتراپی در پیشگیری از آسیب‌ها

فیزیوتراپی همچنین می‌تواند در پیشگیری از آسیب‌ها نقش داشته باشد. فیزیوتراپیست‌ها می‌توانند به افراد کمک کنند تا با تقویت عضلات و بهبود وضعیت بدنی خود از آسیب‌های اسکلتی عضلانی جلوگیری کنند.

فلج-صورت-بیمه-رازی-فیزیوتراپی

روش های فیزیوتراپی

فیزیوتراپی شامل طیف وسیعی از روش‌ها و تکنیک‌ها است که می‌توان از آن‌ها برای درمان طیف گسترده‌ای از مشکلات استفاده کرد. برخی از انواع روش‌های فیزیوتراپی عبارتند از:

  • تمرین درمانی: تمرین درمانی یک روش مهم فیزیوتراپی است که شامل انجام حرکات و تمرینات خاص برای بهبود قدرت، دامنه حرکت و عملکرد حرکتی است.
  • ماساژ درمانی: ماساژ درمانی یک روش درمانی است که از اعمال فشار و حرکت دست برای کاهش درد، بهبود گردش خون و بهبود دامنه حرکت استفاده می‌شود.
  • الکتروتراپی: الکتروتراپی شامل استفاده از جریان الکتریکی برای تحریک عضلات، کاهش درد و بهبود عملکرد حرکتی است.
  • گرما درمانی: گرما درمانی شامل استفاده از گرما برای کاهش درد، بهبود گردش خون و افزایش انعطاف‌پذیری است.
  • سرما درمانی: سرما درمانی شامل استفاده از سرما برای کاهش درد، تورم و التهاب است.
  • تکنیک‌های دستی: تکنیک‌های دستی شامل استفاده از دست برای اصلاح وضعیت بدن، بهبود دامنه حرکت و کاهش درد است.

فیزیوتراپی در منزل با بیمه رازی

برای فیزیوتراپی در منزل اگر با بیمه رازی قرارداد دارید، کلینیک شفامهر مفتخر است با کادر بی نظیر خود خدمات فیزیوتراپی در منزل را با هماهنگی از کلینیک برای شما انجام دهد. بسیاری از بیماران توان مراجعه به کلینیک را برای پروسه درمان خود ندارند و ما مفتخریم از جمله معدود کلینیک های فیزیوتراپی با خدمات در منزل با بیمه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.