فیزیوتراپی طرف قرارداد با بانک صادرات

فیزیوتراپی طرف قرارداد با بانک صادرات برای کلیه پرسنل و بیمه شدگان این بانک خدمان فیزیوتراپی با بیمه در کلینیک شفامهر یا پایین ترین هزینه انجام می‌شود.

کلینیک شفامهر واقع در ونک تهران کلیمه خدمات فیزیوتراپی را برای حل مشکلات بیماران تحت پوشش بیمه بانک صادرات انجام می‌دهد.

فیزیوتراپی زانو طرف قرارداد بانک صادرات

فیزیوتراپی زانو طرف قرارداد بانک صادرات شامل حرکان ورزشی و دادن برنامه ، الکتروتراپی ، آب درمانی ، فیزیوتراپی در منزل و … توسط کادر مجرب در کلینیک شفامهر انجام می‌شود. برای درمان درد زانو یا بهبود عملکرد زانو بعد از عمل بیمه شدگان بانک صادرات می‌توانند به کلینیک ما مراجعه کنند.

فیزیوتراپی شانه با بیمه بانک صادرات

فیزیوتراپی شانه طرف قرارداد با بانک صادرات از آنجا که بسیاری از کارمندان به ویژه کارمندان بانک به دلیل استفاده طولانی از سیستم و عادت های بد نشستن و … در معرض آن قرار دارند ، یک خدمت ویژه از کلینیک شفامهر برای درمان با بیمه بانک صادرات است.

فیزیوتراپی گردن طرف قرارداد بانک صادرات

فیزیوتراپی گردن طرف قرارداد بانک صادرات ، گردن یکی دیگر از عضوهای درگیر در عادت های بد نشستن ، کار و ورزش است. برای درمان گردن درد با فیزیوتراپی ، بیمه شدگان بانک صادرات می‌توانند به کلینیک شفامهر مراجعه کنند. ما سعی می‌کنیم با نشان دادن درست عادت های نشستن ، ورزش و نرمش ، سوزن درمانی ، الکتروتراپی ، آب درمانی و … با توجه به مشکل شما وضعیت گردن شما را بهبود ببخشیم.

فیزیوتراپی کمر با بیمه بانک صادرات

فیزیوتراپی کمر طرف قرارداد بانک صادرات و همچنین درمان درد سیاتیک یا دیسک کمر با فیزیوتراپی به ویژه در میان میانسالان و بازنشستگان بانک و ادارات مشاهده می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به کلینیک شفامهر از خدمات فیزیوتراپی ما بعد از معاینه با بیمه بانک صادرات استفاده کنید.

درمان آرتوروز با فیزیوتراپی طرف قرارداد با بانک صادرات

فیزیوتراپی می تواند به روش های مختلفی به بهبود علائم آرتروز کمک کند. این روش ها عبارتند از:

  • کاهش درد و التهاب: فیزیوتراپیست می تواند از تکنیک های مختلفی مانند گرما درمانی، سرما درمانی، ماساژ درمانی و تحریک الکتریکی عصبی برای کاهش درد و التهاب استفاده کند.
  • افزایش دامنه حرکتی: فیزیوتراپیست می تواند ورزش های مخصوصی را برای افزایش دامنه حرکتی مفصل آموزش دهد.
  • تقویت عضلات اطراف مفصل: تقویت عضلات اطراف مفصل می تواند به کاهش درد و بهبود عملکرد مفصل کمک کند.
  • آموزش نحوه استفاده صحیح از مفصل: فیزیوتراپیست می تواند به بیمار آموزش دهد که چگونه از مفصل خود به طور ایمن و موثر استفاده کند.

درمان-آرتروز-بانک-صادرات

انواع روش های فیزیوتراپی برای درمان آرتروز

آرتروز یک بیماری دژنراتیو است که در آن غضروف مفصلی به تدریج از بین می رود. این امر می تواند منجر به درد، تورم، سفتی و محدودیت حرکت در مفصل شود. فیزیوتراپی می تواند در مدیریت علائم آرتروز و بهبود عملکرد مفصل مفید باشد.  روش های فیزیوتراپی برای درمان آرتروز عبارتند از:

تمرینات ورزشی

تمرینات ورزشی یکی از مهم ترین بخش های فیزیوتراپی در درمان آرتروز است. این تمرینات به بهبود دامنه حرکتی، تقویت عضلات و بهبود عملکرد مفصل کمک می کند.

ماساژ درمانی

ماساژ درمانی می تواند به کاهش درد، التهاب و سفتی مفصل کمک کند.

گرما درمانی

گرما درمانی می تواند به شل شدن عضلات و کاهش درد و التهاب کمک کند.

سرما درمانی

سرما درمانی می تواند به کاهش درد و التهاب کمک کند.

تحریک الکتریکی عصبی

تحریک الکتریکی عصبی می تواند به کاهش درد و بهبود عملکرد عضلات کمک کند.

مداخلات دستی

مداخلات دستی مانند کایروپراکتیک و ماساژ درمانی می تواند به بهبود دامنه حرکتی و کاهش درد کمک کند.

چه کسانی کاندیدای فیزیوتراپی برای درمان آرتروز با بیمه بانک صادرات هستند؟

فیزیوتراپی برای افراد مبتلا به آرتروز در هر سنی و در هر مرحله از بیماری مفید است. این روش درمانی همچنین برای افرادی که تحت درمان جراحی آرتروز هستند یا در معرض خطر ابتلا به این بیماری هستند، توصیه می شود. بیمه شدگان بانک صادرات می‌توانند از خدمات فیزوتراپی ما در کلینیک شفامهر با بیمه خود استفاده کنند.

فیزیوتراپی می تواند یک روش درمانی موثر برای مدیریت علائم آرتروز و بهبود عملکرد مفصل باشد. اگر شما مبتلا به آرتروز هستید، با یک فیزیوتراپیست واجد شرایط مشورت کنید تا در مورد برنامه درمانی مناسب خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

کلینیک-شفامهر-بانک-صادرات

فیزیوتراپی بیمه تکمیلی بانک صادرات

خدمات فیزیوترای در کلینیک ما برای بیمه شدگان بیمه صادرات با بیمه انجام می‌شود. همچنین اگر نیاز به خدماتی بود ک هبا بیمه تکمیلی بانک صادرات انجام شود. این امکان برای بیماران دارای بیمه تکمیلی بانک صادرات قابل انجام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.