فیزیوتراپی طرف قرارداد با بیمه دانا در کلینیک شفامهر واقع در ونک تهران با بروزترین تجهیزات و کادری مجرب با سال ها تجربه انجام می‌شود.

کلینیک شفامهر طرف قرارداد بیمه دانا

کلینیک شفامهر برای رفاه حال بیماران با بیمه های معتبر بسیاری قرارداد دارد. یکی از این بیمه ها بیمه دانا است. کلیه خدمات فیزیوتراپی ، مگنت تراپی ، لیزرتراپی ، الکتروتراپی و… در کلینیک شفامهر برای بیمه شدکان بیمه دانا انجام می‌شود.

فیزیوتراپی گردن با بیمه دانا

آرتروز گردن ، دیسک گردن ، گرفتگی و … برای بهبود نیاز به جلسات فیزیوتراپی دارند. خدمات فیزیوتراپی گردن با بیمه دانا در کلینیک شفامهر انجام می‌شود.

فیزیوتراپی پا طرف قرارداد بیمه دانا

فیزیوتراپی  پا ، زانو ، مچ ، مراقبت های بعد ازشکستگی و … با بیمه دانا در کلینیک شفامهر انجام می‌شود. روش های فیزیوتراپی پا با توجه به مشکل شما متفاوت است. امکان استفاده از لیزر تراپی در کنار فیزیوتراپی ورزشی و ماساژ به صورت همزمان برای بهبود سریع است.

درمان درد سیاتیک بیمه دانا

فیزیوتراپی درد سیاتیک با بیمه دانا با توجه به این که یکی از مشکلات رایج به خصوص در میان سالمندان است نیازمند تغیر روش زندگی در کنار ماساژ ، لیزر و دیگر اقدامات درمانی است.

خدمات فیزیوتراپی با بیمه دانا

خدمات فیزیوتراپی کلینیک شفامهر با بیمه دانا شامل مگنت تراپی، لیزرتراپی ، الکتروتراپی ، ماساژ درمانی ، طب سوزنی ، برنامه ورزشی و حرکتی و … است.

مگنت تراپی

مگنت تراپی با بیمه دانا یکی از روش‌های درمان فیزیوتراپی است که برای بهبود آسیب‌ها و بیماری‌های مختلف استفاده می‌شود. در این روش از مگنت (آهن ربا) برای ایجاد میدان مغناطیسی استفاده می‌شود. بدن به طور طبیعی همیشه دارای میدان مغناطیسی و الکتریکی است. تمام سلول‌های بدن مقدار کمی انرژی مغناطیسی دارند. اساس مگنت تراپی بر این است که وقتی قسمتی از بدن ما دچار مشکل می‌شود در واقع میدان مغناطیسی آن قسمت از تعادل خارج شده است.

لیزرتراپی

لیزر تراپی یا لیزر درمانی یک شیوه نوین درمان است که با استفاده از تابش پرتوی متمرکز عمل می‌کند. این روش برای درمان دردهای عضلانی، عصبی و … کاربرد دارد. خدمات لیزرتراپی با بیمه دانا در کلینیک شفامهر انجام می‌شود. این روش درمانی می‌تواند مزایای بسیاری داشته باشد و بر خلاف تصور عمومی بدون عوارض و درد است.

الکتروتراپی

الکتروتراپی با بیمه دانا شامل درمان با دستگاه های به روز دنیا در کلینیک شفامهر انجام می‌شود. استفاده از دیگر روش های فیزیوتراپی در کنار الکتروتراپی نتایج خارق العاده ای خواهد داشت. شک الکتریکی به بدن ، لرزش های طبق اصول همه و همه این روش را بسیار محبوب کرده است چرا که در صورتی که با دیگر روش ها ترکیب شود بیماران را از نتایج شگفت زده می‌کند.

آب درمانی

آب درمانی یکی دیگر از روش های فوق العاده برای درمان بسیاری از بیماری های عضلانی، گرفتگی و … است. آب درمانی شامل برنامه مشخص با توجه به وضعیت شماست. نگران نباشید این خدمات با بیمه دانا برای شما انجام می‌شود.

فیزیوتراپی-طرف-قرارداد-بیمه-دانا

خدمات فیزیوتراپی در منزل با بیمه دانا

تیم پزشکی ما در کلینیک شفامهر علاوه بر مطب برای بیماران با شرایط خاص امکان فیزیوتراپی در منزل تحت پوشش بیمه دانا را فراهم کرده است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

چرا فیزیوتراپی ؟

فیزیوتراپی یک روش درمانی غیردارویی است که با استفاده از تمرینات، درمان‌های دستی، الکتروتراپی، ماساژ و سایر روش‌های فیزیکی به بهبود حالت جسمی، کاهش درد، افزایش قابلیت حرکت و بهبود کیفیت زندگی بیماران کمک می‌کند. فیزیوتراپی می‌تواند در درمان و پیشگیری از بسیاری از بیماری‌ها و اختلالات مفصلی، عضلانی، عصبی، تنفسی، قلبی و عروقی موثر باشد.

فایده‌های فیزوتراپي بستگي به نوع بيماري و شيوه درماني دارد. اما به طور كلي مي‌توان چند مزيت را براي فيزيوتراپي برشمرد:

  • کاهش یا رفع درد

فعال کردن عضلات و بافت‌های نرم، استفاده از الکتروتراپ‌ های مختلف مانند ليزر، تنس، الکتروفورز و … ، تحريك نقاط ضعيف و حساس بدن، تقويت عضلات ضعيف و كشش عضلات كوتاه شده از روش‌ های فعال و غير فعال در كاهش يا رفع دردهای مختلف بدن است.

  • بهبود قابليت حركت

تمرینات تقويت عضلات، تعادل و انعطاف پذیرى، استخوان هاى سالم و قوى، بافت هاى نرم مناسب و سالم، تحرك مناسب مفصلى و … از عواملى هستند كه قابليت حركتى مناسب را براى انسان فراهم مى كنند. فيزيوتراپى با استفاده از روش های مختلف به بهبود قابليت حركتى بيماران كمك مى كند.

  • پيشگيرى از جراحى

در بسيارى از موارد، فيزيوتراپى باعث بهبود شرايط بيماران شده و نياز به جراحى را كم مى كند. اگر جراحى لازم باشد، فيزيوتراپى قبل از جراحى باعث شده كه شخص در شرایط بهتر جسمانى قبول جراحى شو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.